تصویر ثابت

فروشگاه » صوتی وتصویری » تلویزیون » تلویزیون سه بعدی » ال جی » 55EC930T

تلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی OLED fHD 3D SMART LG 55EC930T[55EC930T]

ناموجود
تصاوير بيشتر
تلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی OLED fHD 3D SMART LG 55EC930Tتلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی OLED fHD 3D SMART LG 55EC930Tتلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی OLED fHD 3D SMART LG 55EC930T
 
 
معرفی اجمالی
با گذشت بیش از 50 سال از تولید اولین تلویزیون کره ای توسط ال‌جی، این روزها شاهد محصولاتی شگفت انگیز از خط تولید این کارخانه‌ایم که یکی پس از دیگری تلاش دارند تا توجه کاربران را به خود جلب کنند. محصولاتی که توسط مهندسان کره ای ساخته و پرداخته می‌شوند.یکی از مهم‌ترین دستاورد های اخیر این بخش ساخت تلویزیون خمیده OLED است. این تلویزیون که یکی از بهترین عرصه های نمایش رنگ سیاه به شمار می‌رود دارای صفحه ای شگفت انگیز است و قادر به پخش تصاویر سه بعدی به وسیله می‌باشد. شاید همین در نظر گرفتن تولید محتوا برای صفحات نمایش 4K بود که سبب شد مهندسین کره ای به شکل گیری تلویزیونی مبتنی بر تکنولوژی OLED نگاه معقول تری داشته باشند، تا یکی از بهترین تصاویر به نمایش گذاشته شده با کیفیت Full HD با کیفیتی باور نکردنی ساخته و پرداخته شود.
بعد از صفحه نمایش حیرت انگیز ال‌جی که سبب می‌شود شما به هیچ وجه مشکلی در تماشای تلویزیون از هیچ سمتی نداشته باشید پایه این محصول مجذوبتان خواهد کرد، پلاستیکی شفاف که در دو سمت خود دو اسپیکر نقره‌فام را جا داده است. این دو اسپیکر به کمک 6 اسپیکر قرار گرفته در پشت این صفحه نمایش قادرند تا صدای حیرت انگیزی را برای شما پدید آورند.
مشخصات کلیدی تلویزیون الد منحنی
 • تلویزیون منحنی با تکنولوژی OLED
 • پایه تمام فلزی با طراحی بر گرفته از طبیعت
 • ضخامت 5.8 میلیمتر
 • تلویزیون هوشمند سه بعدی الجی با تکنولوژی وبوس
 • کیفیت تصویر بی نهایت
 • صفحه نمایش منحنی
 • کنترل جادویی
 • پیکسل چهار رنگی
 • صفحه نمایش 55 اینج(CM 139) ↵
تلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی OLED FULL HD 3D SMART LG 55EC930T
با گذشت بیش از 50 سال از تولید اولین تلویزیون کره ای توسط ال‌جی، این روزها شاهد محصولاتی شگفت انگیز از خط تولید این کارخانه‌ایم که یکی پس از دیگری تلاش دارند تا توجه کاربران را به خود جلب کنند. محصولاتی که توسط مهندسان کره ای ساخته و پرداخته می‌شوند این روزها سهم مهمی از بازار الکترونیک جهان را به خود اختصاص داده‌اند. یکی از فعال‌ترین بخش‌های ال‌جی را می‌توان LG Display دانست که تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان صفحات نمایش در دنیا شده است. یکی از مهم‌ترین دستاورد های اخیر این بخش ساخت تلویزیون خمیده OLED است. این تلویزیون که یکی از بهترین عرصه های نمایش رنگ سیاه به شمار می‌رود دارای صفحه ای شگفت انگیز است و قادر به پخش تصاویر سه بعدی به وسیله می‌باشد. شاید همین در نظر گرفتن تولید محتوا برای صفحات نمایش 4K بود که سبب شد مهندسین کره ای به شکل گیری تلویزیونی مبتنی بر تکنولوژی OLED نگاه معقول تری داشته باشند، تا یکی از بهترین تصاویر به نمایش گذاشته شده با کیفیت Full HD با کیفیتی باور نکردنی ساخته و پرداخته شود.

طراحی و ساخت


با اطمینان می‌توان گفت وقتی اولین مرتبه این تلویزیون را از نزدیک ببینید نمی‌دانید که ابتدا باید از چه تعجب کنید از بسته بندی عجیب ال‌جی برای این محصول، از جعبه سیاه ال‌جی که حاوی لوازم جانبی و دو عینک عجیب کره ای است، یا از پایه یک تکه و شفاف این تلویزیون، مطمئن باشید در آن لحظه انتخاب خواهید نمود که از چه چیزی بیشتر تعجب خواهید کرد. هرچند که ال‌جی مدعی است که ضخامت این تلویزیون با یک مداد عادی برابر است اما اگر کمی دقت کنید این ادعا حقیقت ندارد و قطر صفحه کمی بیشتر است اما همچنان یکی از نازک‌ترین صفحات نمایش موجود در تمام بازارهای تلویزیون است و شما را شگفت زده خواهد کرد. قطر کم این تلویزیون به مراتب کمتر از تلفن های هوشمند به نظر می‌رسد از این پس باید با قطر 4.2 میلی متری شما گوشی‌های موبایل خود را با این قاب مقایسه کنید شاید ضروری نباشد اشاره به این نکته که در حال حاضر iPhone 5s با قطر 7.6 میلی متری خود فاصله زیادی با ضخامت این تلویزیون ال‌جی دارد.
برای درک بهتر خمیدگی در این تلویزیون بد نیست کمی راجع به سینما بیشتر بدانید، اگر فیلم بینی نیمه حرفه ای باشید حتماً تا به حال نام IMAX به گوشتان رسیده است، این نام که در حقیقت مخفف Image MAXimum است نام یکی از فرمت های فیلم سازی و همچنین نوعی از سینما است. به جز فرمت انحصاری فیلم برداری IMAX باید گفت که  پرده های به کار رفته در سینماهای IMAX به مراتب بزرگ‌تر از پرده های به کار رفته در سایر سینماها است و قوسی خاص دارند.
 این قوس خاص سبب افزایش حداکثری میدان دید تک تک بینندگان می‌شود. به عبارت ساده تر IMAX تکنولوژی پرده های خمیده سینما است که مربوط به حدود نیم قرن قبل می‌شود و به هیچ وجه ایده تازه ای نیست. احتمالا مخاطب فیلم‌هایی مثل ماتریکس، هری پاتر و یا بتمن بوده‌اید، این عناوین محصول فرمت اختصاصی IMAX هستند. ال‌جی در طراحی تلویزیون خمیده خود استفاده بسیاری از تجربه های تماشای تصویر در پرده های IMAX بهره برده است.
بعد از صفحه نمایش حیرت انگیز ال‌جی که سبب می‌شود شما به هیچ وجه مشکلی در تماشای تلویزیون از هیچ سمتی نداشته باشید پایه این محصول مجذوبتان خواهد کرد، پلاستیکی شفاف که در دو سمت خود دو اسپیکر نقره‌فام را جا داده است. این دو اسپیکر به کمک 6 اسپیکر قرار گرفته در پشت این صفحه نمایش قادرند تا صدای حیرت انگیزی را برای شما پدید آورند.

نکته دیگری که بسیار چشم گیر است محل قرار گیری نشان ال‌جی است، هر چند که این نشان مثل همیشه به نظر می‌رسد اما داستانی جالب برای خود دارد. اگر توجه کنید دایره ای که این تلویزیون در آن قرار گرفته شعاع یکسانی با دایره پایه ندارد و این سبب می‌شود که ال‌جی بتوان استفاده ویژه ای از این نشان انجام دهد. ال‌جی که همیشه تلاش داشت حتی در پیشرفته‌ترین سری از تلویزیون‌های خود کنترل گر ها را به صورت خطی بر روی بدنه تلویزیون جا دهد این بار از این سنت دیرینه سر باز زده کافی است یک بار زیر نشان ال‌جی را فشار دهید و بعد به وسیله حرکت دست خود در پایین نشان ال‌جی قادر به هدایت تلویزیون به صورت دستی خواهید بود. طراحی دایره‌وار منو که در حقیقت بخش حذف شده دایره کوچک قرار گیری نشان ال‌جی است در نوع خود هوشمندانه است و رنگ قرمز مورد علاقه ال‌جی در آن همه جا به چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد دلایل بی شماری وجود داشته است که ال‌جی را مفتخر به دریافت جایزه بهترین‌های reddot design نموده است.
به جز منو این دکمه طیف گسترده ای از درگاه های ارتباطی در پشت این محصول جا گرفته‌اند. فارغ از جاگذاری، ورودی‌های و خروجی‌های متنوع و درگاه های USB بر روی بدنه این تلویزیون قرار دارند که دنباله روی از سنت‌های ال‌جی است. شما قادر خواهید بود به وسیله NFC، WiDi، DLNA، MHL و Wi-Fi نیز به این تلویزیون متصل شوید. این در حالی است که رقبای پیشرفته این محصول در سایر کمپانی‌ها به جای قرار دادن این حجم از ورودی که سبب آشفتگی محل قرار گیری تلویزیون به وسیله کابل‌های مختلف خواهد شد راهکار دیگری در پیش گرفته‌اند و به وسیله اتصالی انحصاری تمام این درگاه ها را در جایی دور از چشم قرار داده‌اند که خوب ظاهرا ال‌جی تلاش داشته است که در این قسمت نیز متفاوت عمل کند. دیگر قابلیت انحصاری به کار رفته در این محصول استفاده از فیبر کربن در پشت این صفحه نمایش است که با تیرگی خالص خود در کنار پایه کریستالی شفاف بسیار آرمانی به نظر می رسد.
این تلویزیون هوشمند بوده و از سومین نسل LG dashboard استفاده می‌کند. شما به سادگی می‌توانید از طریق Skype تماس بگیرید و یا از حجم گسترده برنامه های ایجاد شده برای تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی استفاده کنید.
دو ریموت کنترل به همراه این تلویزیون عرضه می‌شوند گه هر دو در نوع خود کار آمدند و به جز این دو ریموت کنترل، هدایت دستی این تلویزیون نیز در نوع خود حیرت انگیز است. ال‌جی تمام تلاش خود را در راستای تولید محصولی که پرچم دار نسل‌های آینده باشد در این محصول به کار برده است.
عینک‌های قرار گرفته در این بسته بندی دو نوع متفاوت اند. شما در بسته بندی دو عینک با قابلیت کلیپ شدن بر روی عینک‌های عادی را خواهید دید که نشان دهنده این است که ال‌جی همه مخاطبان خود را در طراحی مد نظر دارد و دو عینک دیگر با بسته بندی‌ای شبیه عینک‌های آفتابی گران قیمت که به راستی طراحی شگفت آوری دارند. ال‌جی ترجیح داده است از تکنولوژی 3D  به شکل پسیو (Passive) استفاده کند، در نتیجه عینک‌های مورد نیاز شما ساده تر بوده و نیاز به شارژ ندارند، سبک هستند و شما به راحتی قادر به استفاده از آن‌ها خواهید بود. یا اگر نیاز به استفاده از عینک‌های بیشتری را دارید به سادگی می‌توانید هر چند عینک دیگر که بخواهید با قیمتی کاملا منطقی تهیه کنید. اما طبیعی است که سایر عینک های موجود در بازار هیچگاه به کیفیت ساخت عینک های Alain Mikli نخواهند رسید، این طراح فرانسوی به علت ساخت عینک های دست ساز و ایده های نو در زمینه کاری خود بسیار مشهور است. همکاری تولید کنندگان در عرصه های مختلف با طراحان مشهور اتفاق تازه ای نیست و در محصولات زیادی می توانید جای پای طراحان مختلف را در زمینه هایی که در نگاه اولیه به هم مرتبط نیستند ببینید.
 این چهار عینک مختلف به انضمام دو ریموت کنترل که شامل ریموت کنترل جادویی ال‌جی نیز می‌شود در شکیل‌ترین بسته بندی‌ای که ال‌جی تا به حال ساخته قرار گرفته‌اند، جعبه سیاه ال‌جی که دربردارنده تمام لوازم جانبی این تلویزیون است نیز یکی از تغییرات مهم ال‌جی است؛ هرچند که خیلی دیر به سمت آن حرکت کرد، شما در مدل‌های میان رده سامسونگ با ظاهری عادی‌تر بارها به این بسته بندی برخواهید خورد اما ال‌جی اصرار داشت که از سامسونگ متمایز باشد و تن به این تغییر ندهد اما به نظر می‌رسد در این پرچم دار جایی برای اصرار بیهوده بر بسته بندی‌های پلاستیکی نیست.
 این محصول از قابلیت استفاده تمام صفحه دو بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند. هرچند که در ابتدا چنین قابلیتی غیر فعال است و شما با عینک‌های خود در حالت عادی قادر به استفاده از آن نیستید و باید در منوی اصلی و در قسمت MY Apps  گزینه مورد نظر را فعال کنید.

در این محصول شما سومین نسل از رابط کاربری هوشمند ال‌جی را خواهید دید که به ادعای ال‌جی باز هم بهینه شده است و شما همچنان قادر به استفاده از تعداد بی شماری بازی و نرم افزار خواهید بود. به عنوان مثال در اسکایپ(SKYPE) شما به جز بخشی تنظیمات اولیه اینترنت و ورود به آن، نیاز دیگری نخواهید داشت و می‌توانید در صفحه ای بسیار بزرگ در کنار خانواده خود از این سرویس استفاده کنید.
شما قادر خواهید بود به واسطه این رابط از  NETFLIX، HBO Go، Hulu Plus  و ...  استفاده کنید. به عبارت ساده تر از طیف گسترده محتوای موجود در نت استفاده خواهید کرد؛ در این راستا NetCast راهکار تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی است که خوشبختانه در آن محتوای ویژه ایران نیز وجود دارد. از دیگر سرویس‌های تلویزیون هوشمند ال‌جی می‌توان به: Google Maps،  Redbox Instant، Crackle، Ustream، YouTube، Rhapsody، MLB.TV  و ... اشاره کرد. بازی‌های قرار گرفته در آن نیز در نوع خود جالب است که با توجه به هدایت بازی توسط ریموت کنترل، حسی شبیه کنسول Wii  ولی ساده تر به شما دست می‌دهد. هر یک از افراد خانواده می‌تواند مثل گذشته در رابط هوشمند ال‌جی برای خود برگه ای اختصاصی ایجاد کند و علاقه‌مندی‌های خود را در آن قرار دهد. این امکان به استفاده همه گیرتر و همزمان شخصی‌تر از این محصول کمک شایانی کرده است.

دوربین قرار گرفته در این تلویزیون بر خلاف مدل‌های پیشین ال‌جی که جایی در بدنه داشتند و شما تنها کافی بود با فشاری ساده به فعال کردن آن بپردازید این بار از بدنه جدا شده است و شما به میل خود آن را اضافه می‌کنید. این دوربین دارای دو میکروفون برای دریافت صدا بوده و هماهنگی خوبی با رنگ آمیزی بدنه دارد ولی متأسفانه به دلیل زیبایی بیشتر به صورت مجزا ارائه می‌شوند تا همچنان ال‌جی بدنه ای بسیار صیقلی و یکپارچه داشته باشد. این دوربین هرچند به زیبایی تلویزیون کمک شایانی نموده است اما باید گفت که شما یکی از درگاه های USB خود را با این تصمیم ال جی از دست خواهید داد و این زیاد خوشایند نیست.

ریموت کنترل جادویی قرار گرفته در کنار این تلویزیون را بارها دیده‌اید هرچند پیش از این نیز ال‌جی دست به تولید مدلی دیگر به عنوان ریموت کنترل جادویی زده بود اما با معرفی تلویزیون های نسل گذشته خود این ریموت کنترل‌ها را روانه بازار کرد که در حقیقت نسخه اصلاح شده ریموت جادویی نسل قبل بود و در طراحی و امکانات نسبت به مدل پیشین تفاوت‌های زیادی داشت؛ هرچند ریموت کنترل قبلی خوش دست بود اما این بار ارگونومی بیشتری در آن دیده می‌شود و وزن آن نیز به گونه ایست که کمی سنگین‌تر از ریموت عادی است و در زمان استفاده به شما حس بهتری می‌دهد. با این که اغلب ریموت کنترل‌های پیشرفته کمی گیج کننده به نظر می‌رسند اما سادگی در این ریموت کنترل بسیار زیاد است به نحوی که همه می‌توانند از آن به سادگی استفاده کنند؛ این یکی از تلاش‌های ال‌جی است تا همه افراد یک خانه بتوانند از این وسیله استفاده کنند. شما می‌توانید شبیه ماوس آن را در هوا حرکت دهید و هر بخشی که می‌خواهید را در تلویزیون خود انتخاب کنید و برای برخی منو ها حتی نیاز به این کار نیست و با استفاده از اسکرول قرار گرفته در آن می‌توانید منو های مختلف را زیر و رو کنید تنها نکته منفی در مورد این ریموت جادویی زمانی است که شما از آن به جای کیبورد استفاده می‌کنید.

امکان خوشایند دیگری که ال‌جی به آن توجه ویژه ای دارد این است که شما یک دستیار صوتی دارید که زمانی که روی دکمه میکروفون کلیک می‌کنید در سمت راست صفحه ظاهر می‌شود و منتظر شنیدن دستورات شماست و هر چیزی را که بخواهید برای شما جستجو می‌کند. در مجموع این ریموت کنترل به چهار حالت مختلف از شما دستور می‌گیرد، یکی از آن‌ها حالت ماوس است که در مورد آن گفتیم و شبیه ماوس کامپیوتر است و می‌توان آن را هدایت کرد، حالت دیگر استفاده از آن برای حرکت‌های از پیش تعیین شده است، مثلا می‌توانید شماره کانال مورد نظر را در هوا بنویسید! اسکرول کردن نیز که بیشتر برای جستجو در صفحات وب و حرکت بین منو ها به کار خواهد آمد. و در انتها گزینه کنترل صوتی است. تا پیش از ظهور تلویزیون‌های سری H سامسونگ در سال 2014 اظهار نظر در مورد کارآمدترین ریموت کنترل موجود در بین تلویزیون‌های هوشمند ساده تر بود، اما با وجود این رقیب تازه وارد ال‌جی هرچند ریموت کنترل بسیار خوشایندی ساخته است اما دیگر نمی‌توان آن را بهترین دانست.
در کنار تمام این امکانات مخفی شدن 6 اسپیکر در پشت این محصول و 2 اسپیکر نقره‌فام در پایین پنل شیشه مانند ال‌جی بسیار جالب توجه است. صدای تولید شده توسط این مجموعه اسپیکر منجر به تولید صدایی قدرتمند شده که همانند تصویر این تلویزیون در آن می‌توان انتظار جزئیات فراوان را داشت. همانند سایر تولیدات ال‌جی این تلویزیون به وسیله نرم افزار های اختصاصی تولید شده توسط کمپانی کره ای خود قادر است تا به بهبود صدای دریافتی پرداخته و شما را در این زمینه نیز شگفت زده کند.

تصویر


اظهار نظر در مورد تصویر این تلویزیون خیلی سخت‌تر از چیزی است که بتوان تصور کرد، تصویر این تلویزیون بر خلاف تلویزیون‌های LED موجود در بازار نیست که درخشندگی زیاد آن جلب توجه کند، به عبارت ساده تر این روشنایی بیشتر معمولا سبب عادات بینایی فراگیری می‌شود که دقت بیننده را کم می‌کند. تصویر این تلویزیون درخشان نیست و نیازی هم به این درخشش اضافه ندارد. اما در زمان تماشا به شما این حس القا خواهد شد که رنگ‌ها به صورتی عجیب درخشش دارند یا به عبارت ساده تر رنگ‌ها در این تلویزیون واقعی‌تر هستند. این واقعی‌تر بودن رنگ‌ها به دلیل کنتراست عجیب این تلویزیون است. بسیاری از تولید کنندگان تلویزیون وقتی صحبت از کنتراست می‌شود تلاش دارند تا اعداد بزرگی را با پسوند های انحصاری خود به عنوان نسبت کنتراست تعریف کنند. در این تلویزیون فاصله بین یک صفحه تماما سفید به نمایش در آمده تا یک تصویر کاملا سیاه به نمایش گذاشته شده بسیار زیاد است، به نحوی که تا پیش از این وجود نداشته است. شاید نیاز باشد اینجا اشاره ای کنیم به تصویر تلویزیون‌های پلاسما، هر چند بر اساس تفاوت‌هایی که بین تصویر پلاسما و تلویزیون‌های امروزی وجود داشت در خیلی از کشور ها پلاسما محبوب نبود اما شمار زیادی از تحلیل گران تصویر در مورد رنگ سیاه ایجاد شده توسط تلویزیون‌های پیشرفته پلاسما حرفی برای گفتن ندارند و زمانی که می‌خواهند در مورد بهترین رنگ سیاهی که تا به حال دیده‌اند صحبتی کنند معمولا یکی از نمونه های پیشرفته پلاسمای تولید شده توسط پاناسونیک را مثال می‌زنند. این ساخته زیبای ال‌جی حتی اگر درخشندگی تصویر را در حالت بیشینه نیز قرار ندهید به صورت اسرار آمیزی سیاه است. می‌توان به راحتی تصویر تولید شده توسط این تلویزیون ال‌جی را به مقایسه با پیشرفته‌ترین محصولات پلاسما برد و امیدوار بود.

اما به جز کنتراست و رنگ مشکی این تلویزیون نقاط ضعفی نیز دارد که در بالا به بعضی از آن‌ها اشاره کردیم. اما نتایج اندازه گیری رنگ‌های دیگر نیز در این تلویزیون جالب توجه است. همان طور که در شکل زیر می‌بینید. دو جدول مختلف برای این تلویزیون وجود دارد که یک از آن‌ها به وسیله استاندارد BT709 جاگذاری شده است و استانداردی برای صفحات نمایش تصویر با نسبت تصویر 16:9 است و در 1990 تعریف شد.

 • در تلویزیون OLED منحنی ال جی دیگر محدودیتی به نام زاویه دید وجود ندارد فارغ از اینکه از چه زاویه ای به تصاویر نگاه می کنید.
 • انحنای صفحه نمایش به گونه ای طراحی وساخته شده است که با زاویه و طیف دید چشم همگون باشد، فراهم آوردن تصاویر به گونه ای که چشم تصاویر را با فواصل یکسان از نقاط مختلف صفحه نمایش دریافت می کند، از سایر مزایای صفحه نمایش منحنی است.
 • در نهایت OLED ال جی توانست بهترین کنتراست رنگ نسبت به تلویزیون های معمولی در بازار را ارائه دهد.
 • سرعت پاسخ گویی در تلویزیون OLED ال جی صدها برابر بیشتر از تلویزیون های LED موجود در بازار است. این ویژگی سبب می شود تصاویر با سرعت بسیار بالا بدون پرش و جاماندگی با شفافیت بسیار بالا به نمایش در آیند.
 • ساختار بهینه شده OLED سبب پیشتازی در شکل ظاهری و فرم آن نیز شده است. این اتفاق سبب شده بار دیگر OLED مرزهای دیگری را پشت سر نهاده و به نهایت باریکی صفحه نمایش دست یابد.
 • طراحی براق پشت تلویزیون های OLED از فیبر کربن پیشرفته ساخته شده است. فیبر کربن یکی از مواد با کیفیت است که در ساخت هواپیماها و خودروهای فوق سریع به کار می رود و سبب مقاومت و دوام بیشتر می گردد.
 • هوشمند یعنی عینک های سبک و بدون پرش و راحت سه بعدی با استفاده از عینک های سبک، راحت و بدون نیاز به باطری و شارژ از تصویر سه بعدی لذت بیشتری ببرید
 • کنترل همه جانبه (نشانگر، چرخ، ژست و کنترل صوتی)، مناسب ترین و پیشرفته ترین کنترل از راه دور یک تلویزیون هوشمند
 • کنترل همه جانبه: دسترسی و کنترل آسان گیرنده دیجیتال، سینمای خانگی، دستگاه پخش بلو-ری و حتی ماهواره فقط با یک کنترل از راه دور، راه حل قطعی ال جی برای نهایت آسودگی است.
 • ژست: با یک حرکت ساده پیچیده ترین فرامین را از تلویزیون خود بخواهید و در زمان صرفه جویی کنید.
 • نشانگر: فقط نشانه بگیرید و کلیک کنید. کنترلی هوشمند برای تلویزیون هوشمند شما.
 • صدا: با کنترل خود صحبت کنید تا فرمان های شما اجرا شود.
 • چرخ: تنها با یک چرخ در صفحه بالا و پایین بروید و تصویر را بزرگ و کوچک نمایید. استفاده از این چرخ درست همانند استفاده از موس رایانه است.55ای سی930تی-55ثز930ف
مشخصات فنی 55EC930T
 •     نوع صفحه نمایش:OLED
 •     اندازه صفحه نمایش به اینچ:55
 •     نوع تصویر:    Full HD
 •     ابعاد تصویر:1080p
 •     قابلیت سه بعدی: دارد
 •     قابلیت انطباق هرتز (MCI):هرتز 800
 •     Picture Wizard II:دارد 
 •      Triple XD Engine
 •      سینما 24P
 •     نوع سه بعدی :FBR
قابلیت های تلویزیون هوشمند
 •     MHL (Mobile HD Link): دارد
 •     Wi-Fi Direct: دارد
 •     منوی اصلی:دارد
 •     NFC (Near Field communication):دارد
 •     کنترل جادویی نسل جدید: دارد
 •     مرورگر وب: دارد
 •     WiDi: دارد
 •     Smart Share +: دارد
   سه بعدی
 •     عینکهای سه بعدی راحت
 •     تصاویر سه بعدی بدون پرش
 •     تبدیل دو بعدی به سه بعدی
 •     پنل سه بعدی FPR
 •     قابلیت استفاده از دنیای سه بعدی
 •     قابلیت پشتیبانی از بازی دوطرفه
مشخصات صدا 55ای سی930تی
 • فرمت های صوتی:AAC/MPEG/MP3/PCM/DTS
 • سیستم صوتی: استریو چهار بلندگو
 • قدرت خروجی صدا:40  وات
 • سیستم فراگیر:صدای فراگیر مجازی
 • حالت صدا: 6 حالت
 • کانال برگشت صدا: دارد
اتصالات
 • HDMI  X  3
 • USB  X  3
 • ورودی انتن: 1 عدد
 • ورودی کومپوزیت/کومپوننت:1/1
 • خروجی صوتی دیجیتال:1 عدد
 • خروجی هدفون: دارد
 • پرت LAN : دارد
سایر قابلیت های 55EC930T
Web Browser,Freeview PluS,Magic Remote Voice,Miracast,Smart Mobile Link (MHL),Time Machine,Internal Memory(3.9 GB,Skype™,Intel Wireless Display (WiDi),LG TV Remote App - webOS,Universal Remote,Wireless Sound Sync,Dual Play,Simplink,User Guide,Energy Saving Mode,
وزن و ابعاد
 • ابعاد با پایه:1225mm x 753mm x 204mm
 • ابعاد بدون پایه:1225mm x 715mm x 44mm
 • وزن با پایه:16.7kg
 • وزن بدون پایه:14.7kg
مشخصات
ارایه دهنده:فروشگاه اینترنتی بانه خرید
برند:ال جی
مدل:55EC930T
نوع تلویزیون:تلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی
کشور سازنده:کره
کیفیت صفحه نمایش:فول اچ دی
اندازه صفحه نمایش:55 اینچ
تکنولوژی سه بعدی:
دو بعدی به سه بعدی:
حرکت فریم سریع:800 هرتز
کنتراست تصویر:مگا کنتراست
توان خروجی صدا:40 W
دیجیتالDVB_T:
تعداد ورودی HDMI:3
تعداد USB:3
اسمارت SMART:
خروجی لنLAN:
تلتکست:
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
بازگشت افزودن به لیست مقایسه
سبد خريد
 
0 مورد
 
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:
 
اطلاعات ارائه كننده
LG
سايت اصلي LG
محصولات ديگر
 
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول تلویزیون ال ای دی منحنی سه بعدی اسمارت الجی OLED fHD 3D SMART LG 55EC930T آگاه كن.
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 
تبلیغات
هدیه روز تولد
 
آخرین اخبار
 
پشتیبانی فروش و مشاوره
 

 
بانه خرید را دنبال کنید!
بانه خرید را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!


 
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 صوتی و تصویری (15)
 لوازم خانگی (17)
 کولر گازی (5)
 مقالات متفرقه (2)
RSS مقالات
 
آخرین ویدیوها