فشارسنج ديجيتالي سخن گو پانگا مدل PG-800A11

مدل: (PG-800A11)
وضعیت: موجود
قیمت:  
2,800,000ريال
فشارسنج ديجيتالي سخن گو پانگا مدل Panga Digital Blood Pressure Monitor PG-800A11
800A11


فشار خون را قاتل خاموش می گویند، چرا که اکثرا هیچ علامتی ندارد، فشار خون یکی از بارزترین بیماریهای کشنده بوده که در ظاهر بی خطر است وتا زمانی که اندازه گیری نشود اطلاعی از بالا بودن آن نبوده تا اینکه صدمات جبران ناپذیری بزند . در طول روز و عمر هر فرد میزان فشار خون متغیر است بطوریکه در زمان فعالیت ، فشار خون افزایش می یابد و درهنگام استراحت افت می کند. اما در افراد بیمار حتی در زمان استراحت نیز فشار خون از حد طبیعی بالاتر و یا پایین تر است. یکی از نشانه های اطمینان از سلامت بیماران اندازه گیری فشار خون است؛ فشار خون طبیعی هر انسانی باید 80/ 120 باشد یا به عبارت مصطلح در جامعه فشار بزرگ یا سیستولی 120 میلی متر جیوه و فشار کوچک یا دیاستولی 80 میلی متر جیوه. البته فشار خون همه افراد دقیقا ارقام گفته شده نبوده و ممکن است کمی این طرف یا آن طرف تر باشد.


دستگاه فشارسنج PG-800A11 ، اندازه گیری فشار خون را از طریق مچ دست انجام می دهد. دارای حافظه ذخیره نتایج می باشد و می تواندتا 120 نتیجه را ذخیره کند. همچنین میانگین نتایج، برای ایجاد یک تصویر کلی از وضعیت سلامت فرد، محاسبه و سپس نمایش داده می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این مدل می‌توان به سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد؛

این دستگاه دارای حالت سخنگو به زبانهای فارسی، آلمانی، انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و روسی می باشد و می تواند عملیات و نتایج اندازه گیری را به این زبان ها اعلام کند. از دیگر ویژگی های بارز PG-800A11 میتوان به قابلیت تشخیص آریتمی (غیرطبیعی بودن ضربان قلب و تپش نامنظم آن) و سنجش ضربان قلب اشاره کرد؛ همچنین نمایشگر ساعت و تاریخ، استفاده از PG-800A11 را آسان می‌کند. منبع تغذیه آن از باتری می باشد که قابلیت اضافه کردن آداپتور جهت استفاده از برق را دارا می باشد. در مجموع با توجه به شرکت سازنده و برای کاربری خانگی می تواند دستگاه مناسبی می باشد.

ارائه دهنده : فروشگاه بانه خرید
مدل :PG-800A11
نوع صفحه نمايش دیجیتالی
نمايشگر تاريخ و ساعت
حافظه ذخيره نتايج
توضيحات حافظه داخلي - جایگاه حافظه 120
نمايش ميانگين نتايج
قابليت خاموشي خودکار
کاربرد محصول :اندازه گیری فشار خون به روش مچ دست
امکان شارژ طولانی: توسط آداپتور جداگانه قابل خرید
سنجش ضربان قلب
قابليت تشخيص آريتمي
 (می‌توان از باتری‎‌های قابل شارژ استفاده کرد)
سخنگو به زبانهای فارسی، آلمانی، انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و روسی
قابلیت ذخیره نتایج در حافظه داخلی
هشدار خطای محاسباتی

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات فنی فشارسنج ديجيتالي سخن گو پانگا مدل PG-800A11

مشخصات
مشخصات کلی
ارایه دهنده : فروشگاه بانه خرید
مدل : PG-800A11
نوع دستگاه : فشار سنج سخنگو
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×