فشارسنج ديجيتالي بوکانگ مدل BK6022

مدل: (BK6022)
وضعیت: موجود
قیمت:  
3,000,000ريال2,800,000ريال

لطفا جهت اطلاع دقیق از قیمت لحظه ای و موجودی محصول قبل از ثبت 

  سفارش از طریق ( تلگرام یا واتساپ ) پیام بفرستید یا تماس بگیرید .  

فشارسنج ديجيتالي بوکانگ مدل Bokang Digital Blood Pressure Monitor BK6022

 

 

برای اندازه گیری فشارخون از دستگاه فشار سنج خون استفاده می شود که انواغ مختلفی دارد. در حالت کلی دستگاههای فشار سنج را از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می کنیم. دسته اول برای افرادی استفاده می شود که نیازمند اندازه گیری مداوم (پایش مداوم) فشار خون آن ها هستیم و یک تغییر در فشار آنها، بسیار حیاتی است و باید تیم بالینی از این موضوع آگاه باشند مانند بیماری که در حال عمل می باشد. پایش مداوم را با IBP نیز نشان می دهند. نکته قابل توجه در اندازه گیری مداوم فشار خون، این است که این روش تهاجمی می باشد و از طریق وارد کردن سوزنی (سنسوری که مانند سوزنهای آنژیو وارد رگ می شود و قابلیت اندازه گیری فشار خون و تغییرات فشار خون را دارد) به رگ های خونی فشار خون را به طور مداوم اندازه گیری می کنند و بر روی صفحه نمایش نمودار و مقدار آن را نشان می دهد.

 

 

دسته دوم را همه شما در طول زندگی با آنها برخورد داشته اید. به این نوع فشار سنجها NIBP نیز می گویند. این نوع فشار سنج ها غیر تهاجمی می باشند و فشار خون را فقط در یک لحظه اندازه گیری می کنند. روش کار آنها به این صورت است که کافی را به دور دست نصب می کنند و به وسیله ی پمپی، مقداری هوا را به داخل کاف وارد می کنند. این کیسه هوا باعث انسداد جریان خون در یک لحظه شده و به این وسیله میزان فشار خون را اندازه گیری می کند. از این نوع فشار سنج ها می توان به فشار سنج جیوه ای ، فشار سنج عقربه ای و فشار سنج های دیجیتالی را نام برد.
فشار سنج های دیجیتالی انواع مختلفی دارند مثلا فشار سنج هایی که برای اندازه گیری به مچ دست نصب می شوند که به آنها فشار سنج مچی گویند. دسته دیگر به بازو نصب می شوند که به آنها فشار سنج دیجیتال بازویی گویند.
 
فشارسنج BK6022 که توسط شرکت «Bokang » توليد شده، داراي صفحه نمايش بزرگ، براي راحت‌تر خواندن ميزان فشار خون است. اين مدل با استفاده از قابليت حافظه‌ي ذخيره‌ي نتايج، ميزان فشارخون فرد را در 84 جايگاه حافظه ذخيره مي‌کند. همچنين ميانگين نتايج، براي ايجاد يک تصوير کلي از وضعيت سلامت فرد، محاسبه و سپس نمايش داده مي‌شود. سيستم خاموشي خودکار، فشارسنج را پس از استفاده خاموش مي‌کند. براي اندازه‌گيري فشار خون بايد اين محصول را روي بازو ببنديد. همچنين براي روشن کردن BK6022 مي‌توان از باتري و برق خانگي استفاده کرد. اين مدل شامل قابليت‌هاي پيشرفته‌ي سنجش ميزان ضربان قلب در يک دقيقه، قابليت تشخيص «آريتمي» (غير طبيعي بودن ريتم قلب و تپش نامنظم آن)  است. نمايشگر تاريخ، ساعت و تعويض باتري استفاده از اين محصول را آسان‌تر مي‌کند.
 
 
ارائه دهنده : فروشگاه بانه خرید
نوع صفحه نمايش دیجیتالی
نمايشگر تاريخ و ساعت
حافظه ذخيره نتايج
توضيحات حافظه داخلي - جایگاه حافظه 84
نمايش ميانگين نتايج
قابليت خاموشي خودکار
نوع بازویی
سنجش ضربان قلب
قابليت تشخيص آريتمي 
- 4 عدد باتری قلمی (می‌توان از باتری‎‌های قابل شارژ استفاده کرد) 
- کیف نرم - دفترچه راهنما
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×