فشارسنج مچي مدل BP201M

مدل: (BP201M)
وضعیت: موجود
قیمت:  
2,700,000ريال
فشارسنج مچي مدل  BP201M
فشارسنج مچي مدل Automatic blood pressure monitor BP201M
برای اندازه گیری فشارخون از دستگاه فشار سنج خون استفاده می شود که انواغ مختلفی دارد. در حالت کلی دستگاههای فشار سنج را از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می کنیم. دسته اول برای افرادی استفاده می شود که نیازمند اندازه گیری مداوم (پایش مداوم) فشار خون آن ها هستیم و یک تغییر در فشار آنها، بسیار حیاتی است و باید تیم بالینی از این موضوع آگاه باشند مانند بیماری که در حال عمل می باشد. پایش مداوم را با IBP نیز نشان می دهند. نکته قابل توجه در اندازه گیری مداوم فشار خون، این است که این روش تهاجمی می باشد و از طریق وارد کردن سوزنی (سنسوری که مانند سوزنهای آنژیو وارد رگ می شود و قابلیت اندازه گیری فشار خون و تغییرات فشار خون را دارد) به رگ های خونی فشار خون را به طور مداوم اندازه گیری می کنند و بر روی صفحه نمایش نمودار و مقدار آن را نشان می دهد.
دسته دوم را همه شما در طول زندگی با آنها برخورد داشته اید. به این نوع فشار سنجها NIBP نیز می گویند. این نوع فشار سنج ها غیر تهاجمی می باشند و فشار خون را فقط در یک لحظه اندازه گیری می کنند. روش کار آنها به این صورت است که کافی را به دور دست نصب می کنند و به وسیله ی پمپی، مقداری هوا را به داخل کاف وارد می کنند. این کیسه هوا باعث انسداد جریان خون در یک لحظه شده و به این وسیله میزان فشار خون را اندازه گیری می کند. از این نوع فشار سنج ها می توان به فشار سنج جیوه ای ، فشار سنج عقربه ای و فشار سنج های دیجیتالی را نام برد.
فشار سنج های دیجیتالی انواع مختلفی دارند مثلا فشار سنج هایی که برای اندازه گیری به مچ دست نصب می شوند که به آنها فشار سنج مچی گویند. دسته دیگر به بازو نصب می شوند که به آنها فشار سنج دیجیتال بازویی گویند.

فشارسنج مچی مدل «BP201M » با قابلیت‌هایی که دارد، می‌تواند برای بیماران مبتلا به فشار خون مفید باشد. این دستگاه از نوعی مچی است؛ به این معنی است که توسط یک بند چسبی روی مچ محکم می‌شود.و دارای صفحه‌نمایش بزرگ و طراحی زیباست. همچنین این فشارسنج یک حافظه‌ی داخلی با قابلیت ضبط 120 نتیجه دارد و منبع تغذیه‌ی این دستگاه باتری غیرقابل‌شارژ است. از دیگر قابلیت‌های فشارسنج می‌توان به نمایش میانگین نتایج، سنجش ضربان‌قلب، تشخیص آریتمی، تشخیص ریسک بیماری فشار خون و نمایشگر تاریخ، ساعت و تعویض باتری اشاره کرد.

ارائه دهنده : فروشگاه بانه خرید
نوع صفحه نمايش دیجیتالی
نمايشگر تاريخ و ساعت
حافظه ذخيره نتايج
توضيحات حافظه داخلي - جایگاه حافظه 120تایی
نمايش ميانگين نتايج
قابليت خاموشي خودکار
نوع کاربري خانگي
نوع مچي
سنجش ضربان قلب
قابليت تشخيص آريتمي
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×