ال ای دی الترا اچ دی اسمارت ال جی 49UF770V

مدل: (49UF770V)
وضعیت: تماس بگیرید
برند: LG
معرفی اجمالی


تلویزیون های اولترا اچ دی ال جی به طور متوسط دارای رتبه و درجه خوبی هستند و در مقایسه با تمامی تلویزیون ها یکی از بهترین و برترین تولید کنندگان است . این تلویزیون دارای ویژگی های فنی خوب و قابل قبولی ست . " تمامی ویژگی ها و امکانات فنی به کار رفته در این تلویزیون برای مشتریان بسیار رضایت بخش و خوشحال کننده خواهد بود .این تلویزیون تنها چند ماه است که وارد بازار شده و در دسترس استفاده کنندگان قرار گرفته است . تمامی تکنولوژی ها و امکانات به روز برای ساخت تلویزیون در آن بکار گرفته شده و از بیشتر جهات تلویزیونی ست که استفاده کننده را راضی نگه خواهد داشت .
بسیاری از افرادی که از
تلویزیون LG 49UF770V استفاده می کنند به این نتیجه رسیده اند که این محصول دارای کیفیت خوبی ست .  در چندین مقاله و تجزیه تحلیل در مورد کیفیت تصویر این تلویزیون مسائلی نوشته شده و آن را با کلماتی مانند خوب و فوق العاده توصیف کرده اند . کیفیت SD این تلویزیون بسیار بهتر از آن چیزی ست که انتظار هست.
 تلویزیون LG 49UF770V
تعدادی از استفاده کنندگان
تلویزیون الجی مدل LG 49UF770V به این نتیجه رسیده اند که " تنظیمات این تلویزیون با بکار گیری کنترل جادویی آن بسیار آسان و لذت بخش است . برای توصیف  این ویژگی تلویزیون UF770V از این عبارت استفاده می کنند " تنظیم و استفاده آسان " . علاوه بر این ها  اینگونه اظهار نظر شده است صفحه نمایش فوق العاده , رابط کاربری بسیار عالی , تصاویر خیره کننده و تنظیمات بسیار آسان.
مانند بسیاری از تلویزیون های اولترا اچ دی که در همین مقطع زمانی وارد بازار شده اند , تلویزیون LG 49UF770 نیز یک تلویزیون اسمارت ( هوشمند ) است که این نیز یکی از گزینه های مثبت در تلویزیون است .
تلویزیون ال جی مدل LG 49UF770V مانند بیشتر تلویزیون های جدید که می توان گفت هم سن و سال آن هستند دارای اتصال وای فای می باشد . با استفاده از این ویژگی می توانید به شبکه خانگی خود متصل شده و تلویزیون خود را به صورت بی سیم با سایر تجهیزات سازگار در ارتباط قرار دهید . این ویژگی امروزه بسیار پر کاربرد بوده و نظر بسیاری از استفاده کنندگان این مدل را جلب کرده است .
این تلویزیون دارای کیفیت صدای بسیار خوبی ست و چندین نفر از استفاده کنندگان نیز در اظهار نظر های خود در مورد
تلویزیون ال جی مدل LG 49UF770V چنین نظری ارائه داده اند . در یکی از تجزیه تحلیل هایی که در مورد این تلویزیون ارائه شده است  می نویسد که " کیفیت صدای این تلویزیون بسیار فراتر از حد انتظار است و با یک نوار صدا نیز به هیچ وجه آزار دهنده نخواهد بود " . یکی دیگر از صاحب نظران تلویزیون در مورد کیفیت صدای آن می گوید که صدای تلویزیون UF770V بسیار بهتر از آن چیزی ست که پیش بینی می کردم . بسیاری از صاحبان تلویزیون LG 49UF770V اظهار می کنند که با کیفیت صدای این تلویزیون بسیار خوشحالند تا حدی که خود را بی نیاز ار نصب یک نوار صدا برای آن می دانند .
چندین نفر از کسانی که
تلویزیون ال جی مدل LG 49UF770V تجزیه تحلیل کرده اند معتقدند که این تلویزیون دارای یک ریموت کنترل خوب است . چند هفته قبل A.M در مقاله خود که در مورد نقد و بررسی این تلویزیون بود نوشت " تنظیم و راه اندازی این تلویزیون با ریموت کنترل جادویی آن بسیار آسان است " . یکی از متخصصان می گوید " کنترل جادویی تلویزیون UF770V فوق العاده بوده و برای استفاده بسیار آسان است , بویژه عملکرد صوتی آن که فوق العاده هیجان انگیز است .
در این چند وقته به این نتیجه رسیده ایم برخی از دارندگان تلویزیون الجی مدل LG 49LF770V به این نکته اشاره دارند که این تلویزیون , پخش تلویزیونی را با کیفیت بالا به نمایش می گذارد  . شگفت انگیز , فوق العاده شفاف و واضح و محتوای اچ دی که ارتقا داده شده اند خیره کننده به نظر می رسد .
تلویزیون ال جی مدل LG 49UF770V بسیار باریک و نازک است . در بررسی بازخورد های استفاده کنندگان و تجزیه تحلیل هایی که در مورد این تلویزیون صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که این ویژگی , یعنی باریک بودن آن یکی از ویژگی هایی ست که نظر استفاده کنندگان را جلب کرده و این مسئاله یکی از موضوع هایی ست که در بیان محاسن این تلویزیون اظهار می کنند .
برخی از استفاده کنندگان که تلویزیون 49UF770V را خریداری کرده اند اشاره می کنند که این تلویزیون در نمایش تلویزیونی با کیفیت استاندارد فوق العاده است . Mr K G در تجزیه تحلیل خود درباره این تلویزیون می گوید که " کیفیت SD در این تلویزیون بسیار بهتر از آن چیزی ست که تصورش را می کردم و بدون شک من این تلویزیون را به دیگران نیز پیشنهاد می دهم " و همچنین امتیاز 5 ستاره را نیز به
تلویزیون LG 49UF770V داده اند . یکی دیگر از صاحب نظران از 100 امتیاز 80 را به این تلویزیون داده است و کیفیت استاندارد SD آن را فوق العاده توصیف می کند .

در پایان
این تلویزیون ال جی مدل LG 49UF770V بسیار خوب ساخته شده است و دارای ساخت مقاوم و با کیفیت می باشد .و در این باره از اصطلاح " ظاهر و ساخت قوی و نیرومند " استفاده می کند .
طراحی شیک و ظاهر زیبا تلویزیون ال جی مدل LG 49UF770V یکی از نقاط قوت انکار نا شدنی در این تلویزیون است . تمامی کسانی که این تلویزیون را خریداری کرده و از آن استفاده می کنند در این زمینه اتفاق نظر داشته و به این نقطه قوت مستقیما اشاره می کنند .

ویژگی کلیدی محصول
 •     تلویزیون 49 اینچ ULTRA HD ال جی مدل 49UF770V
 •     مجهز به قابلیت ULTRA HD 4K با کیفیت بسیار مناسب
 •     دارای قابلیت  پنل IPS 4K
 •     مجهز به  کنترل از راه دور جادویی با استفاده از چرخش دست و صدا
 •      مجهز به سینما خانگی SCREEN CINEMA برای مشاهده فیلم های سینمایی
 •     قابلیت موتور پردازش تصویر XD سه گانه
 •     دارای وای فای داخلی و مرورگر وب
 •     قابلیت ماشین زمان برای ضبط همزمان و برنامه ریزی شده در حافظه داخلی و حافظه خارجی
 •     قابلیت پشتیبانی از اسکایب
 •     مجهز به سیستم تقویت صدا
 •    با قابلیت دیجیتال استانی و جهانی ( داخلی و رسیور (DVB T2/S2
  

رزولیشن 4K
تلویزیون ULTRA HD ال جی سطح جدیدی از کیفیت تصویر ارائه می کند، کیفیتی 4 برابر Full HD. تصویر این تلویزیون به طرز باور نکردنی حتی از فاصله دور نیز واضح و شفاف است. تلویزیون ULTRA HD تصویری با جزئیات دقیق به تماشاگر ارائه می کند.تلویزیون ULTRA HD ال جی شما را به سطح جدیدی از کیفیت تصویر دعوت می کند. 8.3 مگاپیکسل، تصویری شفاف با جزئیات خارق العاده ارائه می دهد. این تلویزیون تصویری با تعداد پیکسل های 4 برابر Full HD و 8 برابر HD ارائه می دهد. از تصویری با کیفیت بی نهایت لذت ببرید.ColorPrime


موتور True 4K
موتور حرفه ای True 4K تصاویری فوق العاده ارائه می دهد و حتی تصاویر با کیفیت پایین را در حد ULTRA HD بالا می برد.تلویزیون ULTRA HD ال جی با موتور پردازنده بسیار قوی بیننده را با جزئیات دقیق و تصاویر بدون تاری غرق می کند.


ارتقاء دهنده کیفیت تصویر4K
به لطف قابلیت ارتقاء دهنده کیفیت تصویر 4K در تلویزیون Ultra HD ال‌جی، می توانید جزئی‌ترین عناصر تصویر را نیز با وضوح کامل ببینید و از کیفیت و شفافیت عالی تصاویر نهایت لذت را ببرید. این قابلیت هنگام تماشای فیلم یا برنامه‌های ورزشی بسیار کاربردی و مفید است.


فوق باریک
تلویزیون Ultra HD ال‌جی، بسیار باریک و ظریف طراحی شده است تا علاوه بر زیبایی، با هر نوع دکوراسیونی در خانه همخوانی داشته باشد و بر شیک بودن فضا بیفزاید.


طراحی Dual Metal
طراحی ذکر شده ترکیبی از زیبایی و مدرنیسم به منزل شما می بخشد فریم متال استفاده شده در این محصول در بالا و پایین تلویزیون جلوه ای خیره کننده به طراحی منزل شما می بخشد.


منوی اصلی
با کلیک روی کلید Home، منوی اصلی تلویزیون باز می‌شود و می‌توانید برنامه‌ها و محتویات را از پایین صفحه به مرکز پنل منتقل کنید. بعلاوه، همزمان با تماشای فیلم، می‌توانید در میان برنامه‌های مختلف جست ‌و جو و حرکت کنید.


SmartShare
به لطف این قابلیت، کاربر می‌تواند فایل‌های موردنظر خود از یک وسیله اکسترنال را به صورت بی‌سیم، جست ‌و جو کند و به اشتراک‌ بگذارد. یا محتویات صوتی و تصویری وسایل دیگر را در تلویزیون تماشا کند. تلویزیون هوشمند ال‌جی به نسبت تلویزیون‌های هوشمند دیگر امکانات بیشتری دارد و تجربه‌ای متفاوت به کاربر هدیه می‌کند.


IPS 4K
پنل IPS طیف رنگی فوق العاد های ارائه می کند که تقریبا با حقیقت ذاتی تصویر یکسان است. رنگ ها به طرز قابل توجهی به رنگ های طبیعی نزدیک بوده و تجربه ای آرامش بخش از تماشای تصاویر را برای چشم ها به ارمغان می آورند.زاویه دید گستردهدر میان پنل های LCD، بدون تردید IPS، رنگ ها و کنتراستی بسیار دقیق تر را از تمامی زوایا نسبت به دیگران ارائه می کند. با حفظ کنتراست و صحت رنگ در هر شرایطی، این پنل گزینه ای ایده آل برای بسیاری از کاربردها محسوب می شود.طراحی فوق باریک صفحه نمایش مقاوم پنل های IPS، مستحکم و بسیار مانا هستند و در مقایسه با پنل های رقبا، در برابر آسیب ها مقاوم ترند. تنها کافیست ضربه ای کوچک به پنل بزنید و خودتان از نزدیک این واقعیت را درک کنید.

تلویزیون Smart+
ال‌جی به دنیای Smart+ ال‌جی خوش آمدید؛ جدیدترین تحول که با سادگی webOS به ارمغان آورده می‌شود. با webOS خود را از بند پیچیدگی‌ها و آشفتگی‌ها برهانید. این پلت‌فرم به شما کمک می‌کند تا از تلویزیون هوشمند خود با راحتی، لذت و سادگی لذت ببرید. فقط آرام باشید و از تلویزیون خود همان طور که باید باشد لذت ببرید.لانچرتنها با کلیک بر روی کلید خانه، شما می‌توانید محتوا و قابلیت‌ها را از لانچر که در پایین صفحه قرار دارد انتخاب کنید. لانچر به شما امکان می‌دهد تا بین برنامه‌های پخش‌شده و انتخاب محتوا عقب و جلو بروید.


فروشگاه مجازی LG Store

برنامه‌های زنده تلویزیون، ویدئوهای درخواستی، محتوای سه‌بعدی، برنامه‌های کاربردی و محتوای پیشنهادی همه در یک جا جمع شده‌اند. فروشگاه مجازی LG Store تمام سرگرمی‌های موجود را در یک مکان در اختیار شما قرار می‌دهد.هر چیزی را که لازم دارید اینجا پیدا می‌کنید و از آن بهتر، هر چه ال‌جی به شما پیشنهاد می‌دهد نیز می‌توانید ببینید.بین جدیدترین و مناسب‌ترین محتوا برای شما در LG Store بچرخید.روند نصب سرگرم‌کنندهاز اولین لحظاتی که تلویزیون هوشمندتان را ملاقات می‌کنید، webOS برای برای سادگی و سرگرمی اینجاست. خود را اسیر پیچیدگی‌ها نکنید. این پلت‌فرم روند نصب را طوری ساده می‌کند که از یک تلویزیون هوشمند انتظار دارید.در عوض، بین برد (Bean Bird ) به شما در این روند ساده و سرگرم‌کننده مرحله به مرحله کمک می‌کند تا شروعی خوب را با تلویزیون هوشمند جدید خود داشته باشید.


ریموت جادویی
با این ریموت کنترل می‌توانید ست‌تاپ‌باکس، بلندگوها، BDP و حتی گیرنده‌های دیجیتالی را کنترل کنید. از امکانات این کنترل باید به کنترل سراسری، کنترل اشاره‌ای، چرخ اسکرول (همانند ماوس)، کنترل صوتی و کنترل حرکتی اشاره کرد.  با کنترل اشاره‌ای کافی‌است اشاره و سپس کلیک کنید. با کنترل‌های حرکتی و صوتی نیز با حرکت دست یا فرمان صوتی می‌توانید تغییرات لازم در تلویزیون را ایجاد کنید. البته کنترل صوتی بیشتر برای وب‌گردی و جست ‌و جو در دنیای هوشمند ال‌جی کاربرد دارد.4K 60P HEVC
HEVC در واقع نوعی استاندارد تصویری است که در هر ثانیه 60 فریم را پشتیبانی می‌کند. به این مفهوم که می‌توانید تصاویری کاملا شفاف با رزولوشن 4K را به طور مستقیم و بدون نیاز به دستگاه‌های جانبی، از اینترنت یا یواس‌بی پخش و اجرا کنید.


صدای فراگیر ULTRA Surround

این تلویزیون با فناوری‌های باورنکردنی ULTRA Surround می‌تواند صدای فراگیر مؤثری ارائه ‌دهد که انگار از هفت جهت مختلف پخش می‌شود. صدای فراگیر چندکاناله شما را از بالا تا پایین، چپ و راست، جلو، عقب و مرکز در خود غرق می‌کند صدایی فراتر واقعی صداهای تلویزیون Ultra HD ال‌جی درست مانند قدرت تصویر خیره‎کننده است. با تأثیر کامل یک سیستم بلندگوی چندکاناله و روبه‌جلو، یاین تلویزیون یک ساندبار درون خود تلویزیون گنچانده است. صدای حیرت‌انگیزش قدرتمندتر از همیشه است ؛حتی زمانی که با کیفیت تصویر شگفت‌انگیزش مقایسه می‌شود.بلندگوی چندکاناله با سیستم بلندگوی چندکاناله و روبه‌جلو، شما از صدایی واقعاً قدرتمند و فراگیر برای ایجاد تجربه سرگرمی شگفت‌انگیز لذت ببرید که به زیبایی هرچه‌تمام‌تر با جلوه‌های بصری Ultra HD درخشاندرهم‌می‌آمیزد.موتور Triple XD Engine
موتور Triple XD Engine ال‌جی جدیدترین و پیشرفته‌ترین میزان از دقت رنگ، کنتراست و وضوح را با بهترین کیفیت تصویر و عملکرد ارائه می‌دهد.HDMI 2.0
HDMI با کیفیت بالا برای لذت بردن از محتوا با کیفیت 4K از طریق دستگاه‌های جانبی ضروری است. اکنون، HDMI 2.0 می‌تواند میزان اطلاعات زیادی را یک باره انتقال دهد. این فناوری پیشرفته حتی از ویدئوهای 4K با 60 فریم در ثانیه پشتیبانی ‌می‌کند؛ یک فناوری که برای پخش 4K استاندارد انتظار می‌رود.


صفحه نمایش بزرگتر,تجربه ای بزرگتر
هم اکنون شما می توانید تجربه بهتری با صفحه نمایش بزرگتر داشته باشید. در بین سایز های مختلف صفحه نمایش ها صفحه نمایش مناسب خود را انتخاب کنید.

مشخصات فنی

 •                 نوع تلویزیون: LED
 •                 پنل IPS LED LCD
 •                 نور پس زمینه ماژولLED فوق باریک
 •               اندازه صفحه نمایش کلاس (مورب) “49
 •                 MCI:  700     
 •                 کنترل  میکرو پیکسل (Local Dimming):بله
 •                 دارای گیرنده دیجیتال داخلی و خارجی
 •                  گیرنده آنالوک
 •                  طراحی بدنه فلزی لوکس

تصویر

 •            Tru ULTRA HD Engine
 •             بهبود دهنده کیفیت تصویر:دارد
 •             اسکن پویا:دارد
 •             کاهنده نویز تصویر:دارد
 •             تقویت رنگ پویا:دارد
 •             حالت تصویر:بله 8 حالت
 •             Picture Wizard III:دارد
 •             نسبت ابعاد تصویر:بله 8 حالت
 •             پخش 24 فریم سینمای واقعی:بله
 •             قابلیت پخش تصاویر UHD با سرعت 60 فریم در ثانیه: بله

صدا

 •             رمز گشایی صدایDolby Digital:بله
 •             رمز گشایی صدای DTS:بله
 •             سیستم اسپیکر:2 کاناله
 •              2.1   :  سیستم بلندگو
 •         20W  :  (وات -THD10٪)قدرت خروجی صدا
 •           (MTS /SAP) مونو / استریو/دوگانه: بله
 •           دالبی ® دیجیتال به رسیور:بله
 •            DTSرسیور: بله
 •           ساب ووفر:بله
 •           حالت صدا:6حالت
 •            پاک کردن صدای2: بله
 •            حالت صدابهینه ساز: حالت 3
 •            همگام سازی نوری صدا: بله
 •            همگام سازی بی سیم صدا: بله
 •             همگام سازی خصوصی صدا: بله
 •             سیستم صدای فراگیر:بله
 •             Clear Voice II:بله
 •             حالت صدای هوشمند:بله
 •             بهینه ساز صدا:بله
 •     همگام ساز صدا با دستگاه های پخش صدای ال جی:بله

قابلیت های تلویزیون هوشمند

            نوع سیستم عامل:WEBOS
            لانچر (اپهای من/خانه/اخیر):دارد
            منوی زنده (کانالها/ضبط شده ها):دارد
            فروشگاه ال جی ( اپها/ بازیها/):دارد
            وای فای داخلی:بله
            WiFi Direct :دارد
            کنترل مجیک موشن:دارد
            حالتهای کنترل هوشمند:دارد
            تشخیص صدا:دارد
            زبان تشخیص صدا:انگلیسی (آمریکایی)
            موارد استفاده از تشخیص صدا:جستجو
            قابلیت کنترل با گوشی هوشمند:دارد
            مرورگر کامل وب:دارد
            Skype: قابل نصب
            کنترل حرکتی:دارد

اشتراک گذاری هوشمند

            MHL:قابلیت اتصال گوشی هوشمند به تلویزیون از طریق کابل مربوطه و نمایش محتویات گوشی در تلویزیون:دارد
            Miracast™:قابلیت اتصال بیسیم گوشی هوشمند به تلویزیون و تماشا و کنترل گوشی در تلویزیون:دارد
            2nd Display:قابلیت پخش تصویر پخش شده در تلویزیون در گوشی هوشمند:دارد
            NFC Tag ON:قابلیت پخش تصویر تلویزیون در گوشی هوشمند و بلعکس:دارد
            Intel® WiDi: قابلیت پخش فایلهای صوتی و تصویری گوشی هوشمند در تلویزیون بصورت بیسیم:دارد
            WiFi Direct: قابلیت پخش عکس، موزیک و فیلم از دستگاههای مجهز به این تکنولوژی: دارد

ماشین زمان

            نوع ورودی جهت ضبط تصویر:آنتن و کامپوزیت
            پشتیبانی از ضبط بر روی هارددیسک:بله
            ضبط در حافظه داخلی: بله
            قابلیت تایم شیفت در حافظه حارجی: دارد
            قابلیت تماشا و ضبط (در ورددی تیونر دیجیتال):دارد- تماشا و ضبط از یک کانال
            ضبط برنامه ریزی شده:دارد


USB

            پخش Divx SD/HD :بله
            فرمتهای عکس قابل پخش:JPEG/PNG/BMP
            فرمتهای صوتی قابل پخش:MP3/WAV/OGG/WMA
            قابلیت پخش زیرنویس: دارد
            فرمتهای قابل پخش تصویر:DivX (XViD, H.264/MPEG-4 AVC)/ WMV/AVI/M4V/MOV/3GP/3G2/ MKV/TS/TP/MTS/M2TS

قابلیتهای ویژه

            سنسور تنظیم نور هوشمند: دارد
            صرفه جویی هوشمند انرژی:دارد
            برچسب هوشمند ورودی ها:دارد
            دفترچه راهنمای هوشمند در منو:دارد
            Simplink HDMI CEC:دارد
            منوی فارسی:دارد


ورودی خرو جی کناری تلویزیون

            ورودی HDMI1.4:3
            ورودی USB 2.0:3

ورودی و خروجی پشت تلویزیون

            ورودی آنتن:1عدد
            ورودی کامپوزیت و کامپوننت:1عدد مشترک با کامپوننت
            خروجی دیجیتال صدا (Optical):دارد
            ورودی LAN:دارد
            خروجی هدفون:دارد


ویژگی های دیگر   

            دارای گیرنده دیجیتال
            Picture Mode: 8 modes (Vivid, Standard, Eco, Cinema,Soccer, Game, Expert1, Expert2) Asia :APS MEA : Eco
            Aspect Ratio: 8 modes ( 16:9, Just scan, Original, Full Wide, 4:3, 14:9, Zoom,Cinema Zoom)
            Time Machine
            -49عب770-تلویزیون 49عب770-Smart Energy Saving
            Just Scan (1:1 Pixel Matching) : (HDMI / Component / RF) 1080i / 1080p / 720p
            Clear Voice II
            Speaker System: 1 Way 2 Speaker
            Triple XD Engine
            Wide Viewing Angle
            Picture Wizard III
            ( Modes:5 modes (Standard, Manual, Cinema, Sport, Extreme)
            Internal Memory Recording:Yes (Capacity: 3.9 GB) (1. HD input - High Definition : 27"" -Normal: 2' 8"" 2. SD/Analog input -High Definition : 1' 42"" -Normal : 2' 51"") * Normal Recording : 1st MR
            Tru Black Control
            Advanced IPS LED LCD Panel
            Voice Recognition
            BollyWood Mode
            Regional Language Options

لوازم جانبی:

            کنترل مجیک موشن: دارد
            ریموت کنترل معمولی:ندارد (قابل سفارش بصورت مجزا)
            دفترچه راهنما
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات فنی ال ای دی الترا اچ دی اسمارت ال جی 49UF770V

مشخصات
مشخصات کلی
ارایه دهنده : فروشگاه اینترنتی بانه خرید
مدل : 49UF770V
برند : ال جی
نوع تلویزیون : تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی 4 کی اسمارت
کشور سازنده : کره
تصویر
کیفیت صفحه نمایش : الترا اچ دی فورکای
اندازه صفحه نمایش : 49 اینج
کنتراست تصویر : مگا کنتراست
موتور پردازشگر تصویر : موتور سه گانه ی xd
کاهنده نویز تصویر : دارد
رزولیشن : 3840x2160 پیکسل
صدا
توان خروجی صدا : 20 وات
گیرنده سیستم
دیجیتالDVB_T : DVB-T2/S2/S/S2
ورودی و خروجی ها
تعداد ورودی HDMI : 3
تعداد USB : 3
قدرت
صدا : سیستم بلندگوی herman .kardon
لوازم همراه
لوازم همراه : کنترل هوشمند /دفترچه راهنما
مشخصات دیگر
طراحی : فلزی لوکس فوق العاده باریک
تلتکست : دارد
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×