متن کامل

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش از نیت سامسونگ در راستای یکپارچه‌سازی پلتفرم دستگاه‌های هوشمند خود و کنترل آن‌ها از طریق نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند این شرکت کره‌ای سخن به میان آمد. در همین حال اطلاعاتی در مورد معرفی ریموت کنترل تایزنی این شرکت می خواهیم به شما طلاعات هر چند مختصر بدهیم .

سامسونگ با تولید ریموت‌های هارمونی برای تلویزیون‌های هوشمند خود، کار کردن با این محصولات را برای کاربران بسیار ساده کرده است، اما این همه‌ی داستان نیست و سامسونگ در سال ۲۰۱۶ قابلیت‌های ریموت کنترل خود را بیش از پیش افزایش داده است. در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2016 شاهد رونمایی از تلویزیون‌های جدید اسمارت سامسونگ هستیم که در کنار آن ریموت کنترل‌های جدید سامسونگ قرار گرفته‌اند. این ریموت‌ها قادر هستند علاوه بر تلویزیون‌های سامسونگ، سایر گجت‌های هوشمند نظیر کنسول‌های بازی، ست‌تاپ باکس و سایر تجهیزات موجود در اتاق نشیمن را به راحتی شناسایی کرده و کنترل کنند. این ریموت کنترل مبتنی بر سیستم عامل تایزن بوده و با استفاده از آن دیگر نیازی به در دست داشتن چندین ریموت مربوط به گجت‌های مختلف خود ندارید.
تغییرات جدید تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ تنها محدود به کنترل نبوده و اینترفیس Smart Hub نیز با تغییراتی همراه شده است که از جمله‌ی آن می‌‌توان به تجمیع محتوای منابع مختلف در یک مکان اشاره کرد. این موضوع باعث می‌شود تا دیگر نیازی به مراجعه به اپلیکیشن‌های مختلف کاهش پیدا کند.

هرچند کنترل دستگاه‌های هوشمند از طریق ریموت کنترل برای آن‌هایی که در زمینه BMS سر رشته دارند مقوله جدیدی به شمار نمی‌آید، با این حال بد نیست که بدانید ریموت کنترل جدید سامسونگ قادر است تمام لوازم‌خانگی که از پلتفرم تایزن قدرت گرفته‌اند همچون تلویزیون، سیستم‌های بازی ویدئویی ، پخش‌کننده Blu-ray،ستاپ‌باکس، دوربین‌های حفاظتی و حتی چراغ‌های خانه را با آن کنترل نمایید.

10 آبان 1394
تعداد بازدید: 976

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×